Бумбокс - Голий Король. Прем'єра пісні.Смотреть видео Бумбокс - Голий Король. Прем'єра пісні. онлайн, скачать на мобильный.

176, 497 просмотров

1, 669 плюс  |   98 минус
добавил familyboombox 1 год. назад

Поделиться этим видео
Описание видео

Бумбокс - Голий Король. Прем'єра пісні. - Видео поиск онлайн

Андрій Хливнюк про пісню “Голий Король”: “Голий Король” – пісня, над якою я працював півроку, незважаючи на те, що пісні з останніх двох EP писалися легко. Для "Короля" мені складно було підібрати правильні слова, завершити її композиційно. У пісні, як і у платівки, простий посил - все ми королі, і всі ми - голі. Не треба шукати месію, ніхто за нас не вирішить наші проблеми, подолати їх можна лише разом. Перші чернетки пісні з'явилися років зо два тому, мене наштовхнуло на її створення багато стилістично схожих між собою пісень початку двадцятого століття, коли блюз тільки зароджувався."

“Голий Король” – другий сингл з однойменного міні-альбому, в березні Бумбокс випустили пісню і відео "Колишня". До EP увійшло шість пісень: "Колишня", "Голий Король", "Болельщик", "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо" - пісня, записана разом з O.Torvald і акустична версія пісні "Люди" в якості бонус-треку.
Реліз міні-альбому "Голий Король" відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.

Сьомого вересня, концертом в Чернівцях, Бумбокс відкривають тур "Голий Король", перша частина якого охопить двадцять одне місто в Україні, три міста в Польщі та вісім міст в США і Канаді.

Бумбокс:
Андрій Хливнюк - вокал, тексти
Павло Литвиненко - клавішні
Валентин Матіюк - діджей
Андрій Самойло - гітара
Олександр Люлякін - барабани
Денис Левченко - бас

“Голий Король”, сингл “Голий Король”.
Текст – Андрій Хливнюк
Музика – Андрій Хливнюк, Павло Литвиненко
Саундпродюсер – Павло Литвиненко
Звукорежисер – Дмитро Хомулко
Пісню записано в Києві, на студії “Бобiна”

Придбати пісню "Голий Король":
https://geo.itunes.apple.com/us/album/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8C/id1265060450?i=1265060460&mt=1&app=music

Бумбокс в соціальних мережах:
http://aleks.com.ua/
http://vk.com/boombox_family
http://vk.com/club200156
http://www.facebook.com/boomboxfamily
http://www.youtube.com/user/familyboombox

Ссылка на страницу с видео:

Ссылка HTML на страницу с видео:

Код для вставки плеера:

Бумбокс - Голий Король. Прем'єра пісні. - Видео поиск онлайн

Комментарии